Sizi Arayalım

Yazdığım bilgilerin sadece bilgilendirme amacı ile Finansçı Sigorta tarafından kullanılmasını kabul ediyorum

Av. Sorumluluk Sigortası

Sigortalının Avukat sıfatıyla yürüttüğü mesleki faaliyetlerini ifa ederken;

Görevini gereği gibi yapmamasından,
Müvekkiline karşı özen borcunu yerine getirmemesinden
Diğer kusurlu davranışlarından
doğan zararlar nedeniyle yargı kararıyla ödemek zorunda kaldığı veya kalacağı tazminat tutarları ile yargılama giderleri ve avukatlık ücretlerini poliçede yazılı limitler dahilinde temin eden bir üründür.

Ek Teminatlar
Sigortalı avukata, yanında hizmet akdi ile çalışan personelin ya da vekâletname veya yetki belgesi ile tevkil edilmiş avukatların yapmış olduğu işlemlerden / ihmallerden dolayı düşecek hukuki sorumluluklar teminat kapsamındadır.
Bu sigorta, sigortalının kendisini istihdam eden kurumun veya kendisi ile sözleşmeli çalışan kurumun poliçe teminat kapsamına giren bir olay neticesinde üçüncü kişilere tazminat ödemesi sonucu sigortalıya rücu etmesi durumunda da belirtilen koşullar dahilinde Sigortalıyı teminat altına alır.
Manevi tazminat talepleri poliçe üzerindeki tazminat limitinin ’u ile teminat dahilindedir.

Forexnic kredisi, piyasadaki en cazip kredi ürünleri olmuştur ve çok sayıda işletmenin geleneksel olarak ve son derece uygun oranlar ve koşullarda elde edemeyecekleri finansmana erişmesine yardımcı olmuştur.

Finansal Stratejiler ve Üstün Hizmetler Sunuyoruz

En iyi teklif ve uzman yönetim için bizlere ulaşabilirsiniz, deneyimli kadromuz ile sizlere hızla ekibimiz tam teklifi sunuyor olacaktır, geleceğe güvenle ve Finansçı Sigorta ile..