Sizi Arayalım

Yazdığım bilgilerin sadece bilgilendirme amacı ile Finansçı Sigorta tarafından kullanılmasını kabul ediyorum

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ailenizle birlikte mutlu bir hayat yaşamak için hep emek verdiğinizi biliyoruz. Ancak elde olmayan sebeplerle kimi zaman endişeli zamanlar geçirebileceğinizin de farkındayız. Karşılaştığınız sağlık problemleri mutluluğunuza gölge düşürmesin, nitelikli bir sağlık desteğine ulaşabilin diye sizi tamamlayıcı sağlık sigortası ile tanıştırmak istiyoruz. Tamamlayıcı sağlık sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kapsamında yer alan siz, eşiniz ve çocuklarınızın anlaşmalı özel hastanelerden fark ücreti ödemeden faydalanmanıza imkan veren bir sigorta ürünüdür. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlık giderlerinizi düşürebilir ve SGK kapsamında sunulan sağlık hizmetlerine daha yüksek bir standartta ulaşabilirsiniz. Bu sigorta ürünü ile Sağlık Bakanlığı ruhsatında tanımlı tüm branşlardan ve SGK anlaşması kapsamındaki hekimlerin sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Yani aradığınız doktora bütçenizi zorlamadan ulaşabilmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamına Neler Girer ?

Bir sağlık problemi ile karşılaşıldığı zaman girilen çözüm arayışı biraz yorucu olabilir. Bu gibi durumlarda bir de poliçenizin hangi sağlık kuruluşlarını kapsadığı ile uğraşmamak için şimdiden tamamlayıcı sağlık sigortası şartlarına göz atabilirsiniz. Siz ve bakmakla yükümlü olduğunuz kişiler, Finansçı Sigorta tarafından belirlenen SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarından hizmet alırken oluşan ilave ücretler teminat altına alınır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda ayakta tedavi teminatı ve yatarak tedavi teminatı bulunur.

Sigortanız şu teminatları kapsar :

Sigortanızın başlangıç tarihinden itibaren geçirdiğiniz rahatsızlıklar için muayene olmanız, radyoloji, tahlil, fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleriniz poliçe kapsamındadır. Tedavi giderleriniz poliçenizde belirtilen limitler dahilinde karşılanır. Aşı ve ilaç masraflarınız ise poliçe kapsamı dışındadır.
Sigortanızın başlangıç tarihinden itibaren geçirdiğiniz bir rahatsızlık için hastane yatışı ya da cerrahi yatış, acil sağlık durum giderleri ve küçük müdahaleler yatarak tedavi teminatı ile güvence altına alınır.

Forexnic kredisi, piyasadaki en cazip kredi ürünleri olmuştur ve çok sayıda işletmenin geleneksel olarak ve son derece uygun oranlar ve koşullarda elde edemeyecekleri finansmana erişmesine yardımcı olmuştur.

Finansal Stratejiler ve Üstün Hizmetler Sunuyoruz

En iyi teklif ve uzman yönetim için bizlere ulaşabilirsiniz, deneyimli kadromuz ile sizlere hızla ekibimiz tam teklifi sunuyor olacaktır, geleceğe güvenle ve Finansçı Sigorta ile..