Sizi Arayalım

Yazdığım bilgilerin sadece bilgilendirme amacı ile Finansçı Sigorta tarafından kullanılmasını kabul ediyorum

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışı seyahat sigortası, özellikle Türkiye sınırları dışına yapılan seyahatler için yapılan sigorta çeşididir. Yurt dışı geziniz süresince beklenmedik şekilde oluşabilecek kazalar, hastalıklar ve valiz gibi kişisel eşyalarınızın kaybolması durumunda sizi güvence altına alır.
Tatile çıkarken en son istediğimiz şey tatsız anılardır. Oysa karşılaşabileceğimiz aksilikler sonucu istemediğimiz durumlarla karşılaşabiliriz. Bu tarz beklenmedik olaylara karşı tedbirli davranmak her zaman avantaj sağlar. Her ülkenin kendine özgü sağlık sistemi vardır ve o ülkede yaşayacağımız sağlık sorunlarına karşı önceden yaptıracağımız seyahat sigortamız bizi hem maddi olarak koruma altına alır hem de en iyi şekilde tedavi görmemizi sağlar.

Yurt dışı seyahat sigortası neleri kapsar?

Yurt dışı için seyahat sigortası teklifi alırken tam olarak neleri kapsadığına dikkat etmek gereklidir. Seyahat sigortası ihtiyaç duyduğumuz anda bize, bulunduğumuz ülkede yapabileceklerimizle ilgili bilgi verir ve danışmanlık yapar. Ayrıca yaşadığımız sağlık sorunu tedavi olmamızı gerektiriyorsa, ayakta ve yatarak tedavi için gerekli maddi teminatı sağlar.
Eğer tedaviniz farklı sebeplerden dolayı bulunduğunuz yerde gerçekleştirilemiyorsa sigortanız size bu konuda da yardımcı olur. Teminatınız, tıbbi nedenlerle gerçekleştireceğiniz nakil ve seyahat durumlarını da kapsar. Bulunduğunuz ülkede en iyi tedaviyi sağlayabilmeniz için nakil durumları önem taşır.
Yurt dışı seyahatiniz sırasında beklenmedik bir anda diş ağrısı çekmek tüm gezinizi bir ızdıraba dönüştürebilir. Seyahat sigortanız bu gibi durumlarda acil diş tedavilerinizi teminat altına alır. Diş hizmetleri birçok ülkede en yüksek ücretli sağlık tedavilerinden biridir. Özellikle acil diş teminatı, bu gibi durumlarda size önemli bir avantaj sağlar.
Tüm bunların yanında belirleyeceğiniz ek teminatlarla kendiniz ve sevdikleriniz için daha geniş kapsamlı bir koruma sağlayabilirsiniz. Örneğin tedaviniz sırasında size refakat edenlerin ulaşım ve konaklama giderleri, gereken ilaçların size iletilmesi, acil bir durumda mesajların iletilebilmesi gibi ek teminatlar, daha güven dolu ve huzurlu bir seyahat geçirmenizi sağlar.
Sağlık ihtiyaçlarının yanında seyahat sigortanız, bagajınızın kaybı ve hasarlanması durumlarında size yardımcı olacak ek teminatlara da sahiptir. Bu gibi durumlarda kaybolan bagajınızın bulunup size ulaştırılmasında yardımcı olur. Ayrıca beklemediğiniz bir sebep yüzünden gezinizi iptal etmek durumunda kalırsanız, ek teminat kapsamındaki hizmetlerle seyahat harcamalarınızı garanti altına alabilirsiniz.

Forexnic kredisi, piyasadaki en cazip kredi ürünleri olmuştur ve çok sayıda işletmenin geleneksel olarak ve son derece uygun oranlar ve koşullarda elde edemeyecekleri finansmana erişmesine yardımcı olmuştur.

Finansal Stratejiler ve Üstün Hizmetler Sunuyoruz

En iyi teklif ve uzman yönetim için bizlere ulaşabilirsiniz, deneyimli kadromuz ile sizlere hızla ekibimiz tam teklifi sunuyor olacaktır, geleceğe güvenle ve Finansçı Sigorta ile..