Sizi Arayalım

Yazdığım bilgilerin sadece bilgilendirme amacı ile Finansçı Sigorta tarafından kullanılmasını kabul ediyorum

Tekne - Yelkenli - Moto Yat Sigortası

Tekne - Yelkenli - Moto Yat Sigortaları

Tekne - Yelkenli - Moto Yat Sigortaları ürünümüz, özel amaçlı olarak kullandığınız yatlarınıza, deniz tehlikeleri veya karada bağlama yerlerin de , marina da veya yatma-çekek yerinde meydana gelebilecek kazalara karşı güvence sağlayan bir Sigortadır.

Tekne - Yelkenli - Moto Yat Sigortalarının teminatları arasında yer almayan zararlar;

Teknenin mutad olmadıkça veya yardıma muhtaç olmadığı sürece bir başka tekneyi yedekte çekmesi Sigorta şirketinin onayı olmaksızın teknede ciddi bir tadilat yapılması
Sigorta şirketinin onayı olmaksızın teknenin deniz evi olarak kullanılması Yelken ve kılıflarının rüzgar tarafından yırtılması veya fora edilmişken patlaması.

Gemi yarışırken yelkenler, direkler veya serenler yahut sabit ve hareketli çarmıh [çarmık] veya iskotaların zıya veya hasarı.

Dıştan takma motorun düşmesi veya güverteden denize yuvarlanması.
Yatın gövdesi, makineleri ve yardım botları; Tekne - Yelkenli - Moto Yat Sigortaları ile güvence altına alınır. Bunun yanı sıra, Tekne - Yelkenli - Moto Yat ile birlikte satılması normal olan ekipmanlar da sigorta kapsamına dâhildir. Tekne-yat ile aynı adı taşımayan yardım botları, kişisel eşyalar, tekne yakıtı, balıkçılık takımları vb. ekipmanlar sigorta kapsamında değerlendirilemez.

Tekne - Yelkenli - Moto Yat Sigortaları; tekne-yatın poliçede yazılı olan coğrafi alanı içinde denizdeyken, çekek yerinde ve yatma mahallinde karşılaştığı zararları kapsamaktadır. Buna ek olarak, teknenin çekek yerine çekilmesi veya indirilmesi esnasında meydana gelecek zararları da güvence altına almaktadır.

Forexnic kredisi, piyasadaki en cazip kredi ürünleri olmuştur ve çok sayıda işletmenin geleneksel olarak ve son derece uygun oranlar ve koşullarda elde edemeyecekleri finansmana erişmesine yardımcı olmuştur.

Finansal Stratejiler ve Üstün Hizmetler Sunuyoruz

En iyi teklif ve uzman yönetim için bizlere ulaşabilirsiniz, deneyimli kadromuz ile sizlere hızla ekibimiz tam teklifi sunuyor olacaktır, geleceğe güvenle ve Finansçı Sigorta ile..