Sizi Arayalım

Yazdığım bilgilerin sadece bilgilendirme amacı ile Finansçı Sigorta tarafından kullanılmasını kabul ediyorum

Depo- Antrepo / Depocu Sorumluluk Sigortası

Depo- Antrepo / Depocu Sorumluluk Sigortası

Bu sigorta ile Sigortalının, poliçede adresi belirtilen kapalı alana sahip depo veya depolarının sınırları içerisinde gerçekleştireceği sadece depolama faaliyetlerinden dolayı, bir sözleşmeye bağlı olarak depolama amacı ile emaneten sigortalının kontrolüne ve sorumluluğuna bırakılan üçüncü şahıslara ait emtianın depo sınırları içerisinde yer değiştirme, istifleme, yükleme, boşaltma faaliyetleri esnasında ortaya çıkabilecek kazalar sonucu söz konusu emtiaya fiziksel olarak verilebilecek hasarlarla ilgili üçüncü şahıslara karşı yasal sorumlulukları poliçede belirtilen limit, şart ve muafiyetlerle teminat altına alınmaktadır.
Tarafların, sigorta genel şartlarına ek olarak, kanuna, ahlaka aykırı bulunmamak üzere özel şart kararlaştırabilme hakkı vardır.

Başlıca teminatlar:

Yer değiştirme,
İstifleme,
Yükleme,
Boşaltma faaliyetleri esnasında ortaya çıkabilecek kazalar sonucu söz konusu emtiaya fiziksel olarakverilebilecek hasarlarla ilgili üçüncü şahıslara karşı yasal sorumlulukları poliçede belirtilen limit, şart ve muafiyetlerleteminat altına alınmaktadır.

Forexnic kredisi, piyasadaki en cazip kredi ürünleri olmuştur ve çok sayıda işletmenin geleneksel olarak ve son derece uygun oranlar ve koşullarda elde edemeyecekleri finansmana erişmesine yardımcı olmuştur.

Finansal Stratejiler ve Üstün Hizmetler Sunuyoruz

En iyi teklif ve uzman yönetim için bizlere ulaşabilirsiniz, deneyimli kadromuz ile sizlere hızla ekibimiz tam teklifi sunuyor olacaktır, geleceğe güvenle ve Finansçı Sigorta ile..