Sizi Arayalım

Yazdığım bilgilerin sadece bilgilendirme amacı ile Finansçı Sigorta tarafından kullanılmasını kabul ediyorum

Kurumsal Sağlık Sigortası

Kurumsal Sağlık Sigortası

Günümüzde şirketler, en değerli varlıkları olan çalışanların memnuniyetini ve motivasyonunu sağlayabilmek ve iş için gerekli olan çalışan kalitesini koruyabilmek adına piyasa koşullarının üzerinde ücret ve ek haklar sunmak durumundadır. Ücretlendirme bugün çok önemli olmakla beraber; çalışanlar artık ücret ve tatil gibi temel ihtiyaç ve faydalardan çok özel sağlık sigortası, ferdi kaza, seyahat, ev sigortası, kişisel finans vb. gibi ek faydaların sunulmasını beklemektedir. Şirketlerin çalışanlarına en iyi özel sağlık sigortasını sağlamak için çok nedeni bulunmaktadır. Yukarıda saydığımız avantajlara ek olarak; Çalışanın iş sadakati ile birlikte şirkete bağlılığının artmasını sağlar ve personel giriş-çıkış frekansını azaltır. Çalışanların kendilerini daha değerli, güvende ve şirketin uzun vadeli planları içinde hissetmesini sağlar.

Neden Kurumsal Sağlık Sigortası Yaptırmalısın?

Çünkü Kurumsal Sağlık Sigortası ile :

 • Şirket sahibi olarak vergi avantajı elde edebilirsin.
 • Çalışanlarının kendilerini firmanın uzun vadeli planları içerisinde görmelerini sağlayabilirsin. Bu şekilde onların şirkete olan bağlılıklarını arttırabilir ve performanslarını yükseltebilirsin.
 • Bu sigortayı çalışanlarının eş ve çocuklarına da yaptırabilirsin. Böylece çalışanların hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti alarak iş tempolarına daha hızlı dönebilirler.

Kimler Faydalanabilir?

Finansçı Sigorta Sağlık Sigortasından şu kriterlere sahip kişiler faydalanabilir :

 • 0-64 yaş arası şirket çalışanı ve çalışanlarınların eş ve çocukları,
 • Küçük ve büyük ölçekli firmalar.

Kurumsal Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir ?

 • Kurumsal Sağlık Sigortasında; Özel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Hibrit sigorta seçenekleri bulunur.
 • Özel Sağlık Sigortası; iş yeri çalışanının hastalık ve kaza sonucu oluşabilen sağlık giderlerini karşılar. SGK ödemesi dahil olmayan sigorta planıdır.
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: SGK’nın tamamını karşılamadığı kapsamlı bir sağlık hizmeti almak istenildiği zaman yararlanılabilecek bir sigorta ürünüdür.
 • Çalışanların ayakta veya yatarak almak istedikleri sağlık hizmetinin SGK’nın limitleri dahilinde olmaması durumunda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası devreye girer. Devlet destekli olan bu sigorta ürünü ile çalışanların bütçesi zorlanmadan istedikleri nitelikte sağlık hizmetine ulaşabilirler.
 • Hibrit Sağlık Sigortası: Hem Özel Sağlık Sigortası hem de Tamamlayıcı Sağlık sigortasının aynı sağlık poliçesine alındığı sigorta planıdır. Teminatlar arasından ihtiyaçlarınız ve bütçenize en uygun teminatları seçerek size özel paketi oluşturabilirsiniz.

Sigorta ettiren iş yeri sahibinin tercihine bağlı olarak Kurumsal Sağlık Sigortası aşağıdaki teminatları kapsar ;

 • Yatarak Tedavi,
 • Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi,
 • Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi + Doğum Teminatı olacak şekilde alternatifli olabilir.

Forexnic kredisi, piyasadaki en cazip kredi ürünleri olmuştur ve çok sayıda işletmenin geleneksel olarak ve son derece uygun oranlar ve koşullarda elde edemeyecekleri finansmana erişmesine yardımcı olmuştur.

Finansal Stratejiler ve Üstün Hizmetler Sunuyoruz

En iyi teklif ve uzman yönetim için bizlere ulaşabilirsiniz, deneyimli kadromuz ile sizlere hızla ekibimiz tam teklifi sunuyor olacaktır, geleceğe güvenle ve Finansçı Sigorta ile..